Медико

 

Лікування нікотинової залежності

 

"Ескулап-Ко" давно і успішно проводить лікування нікотинової залежності. Наші пацієнти дійсно кидають палити. Чому паління вважається соціальним злом, від якого страждає людство? Жертвами куріння щорічно стають мільйони ладей, які або набувають залежність від сигарет, або розплачуються за цю зубну звичку здоров'ям і навіть життям. І, незважаючи на те, що ставлення суспільства до тютюнопаління з кожним роком набуває все більш негативний відтінок, багато як і раніше не можуть кинути палити.

За статистикою більшість курців не віддають собі звіту в тому, що:

  • куріння підвищує ризик розвитку раку в 30 разів;
  • ті, хто не захотів кинути палити, хворіють на виразку шлунка в 10 разів частіше;
  • у курців у 12 разів частіше буває інфаркт міокарда, розвивається стенокардія та ІХС;
  • нікотин загальмовує загоєння ран, переломів, заважає засвоєнню вітамінів С і Е;
  • у курців у 26 разів вище ризик розвитку імпотенції;
  • зміщення міжхребетних дисків і зниження еластичності зв'язок у курців відбувається набагато частіше;
  • у людей, які не змогли кинути курити до 40 років, може розвиватися сліпота;
  • якщо ж курить вагітна, ризик викидня збільшується на 30-70%, а раптова смерть новонароджених трапляється на 52% частіше;
  • нікотин негативно діє на судини, що веде до раннього склерозу, тромбозу, некротическим процесам, і навіть ампутації кінцівок.

Проте навіть якщо курець знає, до чого призводить тютюнопаління, це часто не полегшує йому спроб кинути курити, які так і залишаються спробами. Тому тим, у кого сформувалася нікотинова залежність, так сильно потрібна допомога фахівця - поодинці з цим злом не впоратися.

Як кинути палити?

Сьогодні існує безліч методів позбавлення від тютюнової залежності. Це використання замінної терапії (нікотиновий пластир або жуйка), і багато інших. Але успіх лікування завжди залежить не тільки від того, як багато сеансів голкотерапії пройшла людина, яка вирішила кинути палити, або наскільки часто вона змінює нікотиновий пластир. Величезну роль відіграє підтримка кваліфікованого психологічного настрою, адже найчастіше за допомогою сигарет люди вирішують певні проблеми.

Комусь легше знайомитися, спілкуватися, вести переговори, закуривши. А після того, як людина кинула палити, він ніби втрачає опору в житті, йому доводиться вирішувати всі проблеми "поодинці", не вдаючись до допомоги сигарет. Тому найважливіше в цей момент для людини підтримка кваліфікованого психолога і близьких людей, які зможуть стати йому опорою, і допоможуть подолати залежність. Фахівці "Ескулап Ко" не залишать Вас наодинці з Вашими проблемами.

 

м.Київ, вул.Будівельників, 24 А   

тел. (044)559-82-30 моб. (097)592-27-55