Медико

Фітотерапія

Фітотерапія - традиційний метод лікування, який не втратив свою актуальність і в наш час.
Він заснований на значних перевагах рослин перед ліками хімічного складу:
Фітотерапія перевірена часом і довела свою ефективність та безпеку.
Рослини містять цілющі речовини в натуральній легкозасвоюючій формі.
При лікуванні фітотерапією одного органу, трави не впливають на роботу інших органів.
Рослини можна застосовувати тривалий час, тому вони використовуються при терапії хронічних захворювань.
Крім основних активних компонентів, трави, що використовуються при фітотерапії, містять ряд вітамінів і мікроелементів. Вони допомагають організму відновитися після хвороби. Ця властивість дозволяє фітотерапії продовжувати молодість і здоров'я на довгі роки.
Трав'яні чаї можна використовувати в комплексі з терапією сучасними ліками. У цьому випадку вони підсилюють їх дію і допомагають впоратися з негативними наслідками застосування хімічних речовин.
Фітотерапія - найприємніший вид лікування. Ви рятуєте себе від хвороб з кожним ковтком ароматного приємного настою.
Як правило, в фітотерапії використовуються не окремі трави, а збори. Комплексний підхід дозволяє підвищити ефективність кожного компонента і домогтися результатів у більш короткі терміни.
У фітотерапії використовуються рослини, вирощені в найчистіших куточках планети. Чисте повітря і родюча земля дозволяють травам накопичити безліч корисних властивостей. Їх збирають в певний час, коли вони мають максимальний набір речовин, необхідних для фітотерапії. Далі йде складний процес сушіння, спеціально розроблений для кожної рослини. Після цього чай для фітотерапії упаковується і відправляється в аптеки.
При заварюванні і вживанні настою необхідно суворо дотримуватися вказівок виробника. Не забувайте, що фітотерапія заснована на сучасних дослідженнях і точних розрахунках. Чітко дотримуючись графік прийому, ви зможете позбутися багатьох проблем зі здоров'ям. Фітотерапія працює там, де виявляються безсилими або небезпечними інші сучасні ліки.

 

м.Київ, вул.Будівельників, 24 А   

тел. (044)559-82-30 моб. (097)592-27-55