Медико

Акупунктура

 

Голкотерапія полягає в тому, що в біологічно активну точку вводиться спеціальна медична голка. У результаті створюється потужний рефлекторна відповідь, яка дозволяє безпосередньо впливати як на внутрішні органи, так і на регулюючі системи організму.

Голковколювання виникло понад 5000 років тому в Китаї за часів імператора Фу-Сі. Однак є відомості про більш давнє походження голковколювання. Зокрема про те, що ним володіли лікарі античних аріїв, які прийшли в Гімалаї з Півночі в доісторичні часи.

У давні століття голковколювання грубими кам'яними голками практикувалося в основному для полегшення болю: головного, зубного, болі в м'язах, суглобах і т.д. З часом голки удосконалювалися, і одночасно розширювався спектр застосування голкотерапії. На сьогоднішній день голкотерапія - це потужна зброя лікаря тибетської медицини в боротьбі з хворобами, що дозволяє поліпшити роботу всіх внутрішніх органів і обмінні процеси в організмі.

У тибетській медицині голковколювання є складовою практично всіх лікувальних комплексних сеансів і програм.

На відміну від медикаментів, голковколювання активізує власні захисні функції організму і вироблення особливих речовин, що підвищують його захисні властивості і мобілізують організм на боротьбу з хворобою. Ось чому цей метод не має побічних ефектів і усуває не тільки симптоми, а й причину захворювань.

Голковколювання проводять при знятті спазмування м'язів, усунення болю (дуже ефективно голковколювання при остеохондрозі). 

Як правило, голка вводиться під кутом. Величина нахилу голки також може бути різною залежно від необхідного ефекту - вертикально, під кутом, майже горизонтально. Все буде залежати від того, який ефект необхідно отримати і при якому захворюванні.

Введення голки супроводжується її обертанням для досягнення необхідного ефекту по збудливій або седативного типу.

Лікування акупунктурою абсолютно безболісно: при введенні голки і її обертанні пацієнт відчуває приємний прилив тепла в точці впливу і не відчуває ні найменшого дискомфорту.

Постановка голки може супроводжуватися її нагріванням або постановкою зверху медичної банки: вакуум викликає прилив крові до області дії, що посилює терапевтичний ефект.

Голкорефлексотерапія - найефективніший метод впливу на біологічно активні точки. Його застосування дає прекрасні результати при лікуванні безлічі захворювань, у тому числі хронічних патологій.

Голковколювання:

    - Нормалізує роботу нервової системи (при неврозах, безсонні, мігрені та інших захворюваннях);

    - Знімає невралгічну біль (при остеохондрозі, міжхребцевої грижі, ішіасі, люмбаго, радикуліті, протрузії);

    - Підвищує опірність організму до інфекцій і вірусів (підвищує імунітет);

    - Покращує циркуляцію крові і обмін речовин;

    - Покращує стан суглобів (при подагрі, артриті, артрозі);

    - Перешкоджає запальним процесам (при панкреатиті, холециститі, бронхіті, циститі, простатиті);

    - Сприятливо позначається на стані м'язової тканини і шкірних покривів (атопічний дерматит).

 

м.Київ, вул.Будівельників, 24 А   

тел. (044)559-82-30 моб. (097)592-27-55